Büyük Merry Christmas Banner Buffalo Ekose Noel Banner Yard Bahçe için Büyük Noel Burcu Rustik Noel Bunting Açık Kapalı Süslemeleri için (9. 8x1. 6 ayaklar)

Büyük Merry Christmas Banner Buffalo Ekose Noel Banner Yard Bahçe için Büyük Noel Burcu Rustik Noel Bunting

₺ 23.97

Mal

Noel Dekorasyonu-Bu eşsiz Noel işareti, Noel partisi dekorunuz için mükemmel bir koleksiyon, eviniz ve eviniz için süslemenin kolay bir yoludur Arka plan, fotoğraf sahne arka planı olarak kullanılabilir, üzerinizde derin bir İzlenim bırakabilir, Noel partinizi daha rahatlatıcı ve çekici hale getirebilir.Büyük Boy-9.8 x 1.6 feet.Yeterince büyük, mükemmel boyutta, bahçenize veya bahçenize asarken büyük bir vuruş yapacaktır.Yüksek Kaliteli Malzeme - afiş kaliteli polyester kumaşlardan yapılmış, dayanıklı ve reusable.No kimyasal kokular ve hava koşullarına dayanıklı, hafif ve washable.It açık havada kullanılabilir, afiş rengi solmaz time.It ayrıca, yıldan yıla kullanılabilen depolama için kolayca katlanır.Birçok durum için uygundur - Bu afişin her köşesinde kayışlar vardır, asmak için fazla zaman harcamanıza gerek yoktur.Doğrudan duvara, ağaçların arasına, bambu çitlere, açılır çadırlara asabilir veya masa örtüsü veya diğer özel günler olarak kullanabilirsiniz.Büyük Merry Christmas Banner Buffalo Ekose Noel Banner Yard Bahçe için Büyük Noel Burcu Rustik Noel Bunting için Açık Kapalı Süslemeleri (9.8x1. 6 ayaklar).


Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar

Meri Meri Parlak Püskül Avize
  • Taze

Meri Meri Parlak Püskül Avize

₺ 135.00

Neon ve parlak doku püskülleri.Gümüş iplik ve folyo detayı.Ürün Boyutu : 12x34x12".Paket Boyutları : 20 x 12,5 x 0,5" Çok şık bir etki için parıldayan gümüş iplikle asılmı