Kedi Ağacı Tırmalama Kedi Ağacı Kınamak Mobilya Yavru Aktivite Kulesi Pet Kitty Oyun Evi Tırmalama Mesajları İle Etkinlik Merkezi Kedi Kulesi (Renk: Bej)

Kedi Ağacı Tırmalama Kedi Ağacı Kınamak Mobilya Yavru Aktivite Kulesi Pet Kitty Oyun Evi Tırmalama Mesajları

₺ 497.76

Mal

Oynamak için eğlenceli olan bu kedi ağacı, herhangi bir kedi için mükemmel bir evdir, hem iç hem de dış mekan kedilerine, paketlenmiş tüm enerjilerini serbest bırakmak için eğlenceli bir oyun alanı sunar.Bu kedi ağacı, kedinizin büyümesi sırasında harika bir arkadaş olacaktır. > Boyutu : 40*40*125 CM. > Kalın sisal sütun, çap 6.5 CM, çok kararlı, sarsıntı önleyici tasarım, güçlü ve sağlam. >E1 çevre dostu malzeme, kirlilik yok, yüksek kaliteli sisal, yonga levha, polyester kumaş vb. malzeme daha çevre dostudur ve daha uzun ömürlüdür. >Bulanık yüzey, yumuşak dokunuş.Kediler için özel lüks : Kedi arkadaşlarınızın oynamak, kestirmek veya atlamak için kendi başlarına rahat bir eve ihtiyaçları vardır; Bu kedi evi, evinize mükemmel uyum sağlayabilen büyük kınamak ile hayallerinin gerçeğe dönüştüğü alan tasarımı olacağından emin olabilirsiniz.bu kedi ağacı herhangi bir odaya mükemmel uyum sağlar ve hoş görünümü hayvanlar ve insanlar için refahı garanti ederürün hakkında>Ürün Adı : Kedi ağacı / Kedi Kulesi / Kedi tırmalama direği/Kedi tırmalama direği > Boyut : 40 * 40 * 125 CM > Malzeme : yüksek kaliteli sisal, yonga levha, polyester kumaş, vb.Paket İçeriği1 x Kedi ağaçları1. Bu ürünü kuru tutun ve nemli bir yere koymayın.2. Eğer hiç tatminsiz iseniz, lütfen bize ulaşın ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız, 24 saat içinde çözümler sunacağız.3. Not : manuel ölçüm, hafif bir hata var, boyut sadece referans içindir.4. Renk farkı hakkında : Ürün bağımsız fiziksel nesnelerle çekilir, ancak çekim teknolojisi, aydınlatma, çevre, ekran parametreleri ve diğer sorunlar nedeniyle, gerçek nesne ile alınan resim arasında renk farkı olabilir.Gerçek renkler gerçek nesnelere dayanır.


Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar

purrrfect hayat Kedi Tırmalama Ağacı
  • Taze

purrrfect hayat Kedi Tırmalama Ağacı

₺ 242.13

Menşei : Çin Ülke.Ürünün Paket Uzunluğu 20.87 İnçtir.Ürünün Paket Genişliği 17.13 İnçtir.Ürünün Paket Yüksekliği 6,3 İnçtir.Purrrfect life kedi mobilyaları, yenilikç