Islak Kuru Çantalar, Pratik Ekonomik Bebek Bezi Bezi Islak Kuru Çantalar Yeniden Kullanılabilir Su Geçirmez TPU Kumaş, Kirli Bebek Eşyaları için Mayo için İki Fermuarlı Cepli(Kedi)

Islak Kuru Çantalar, Pratik Ekonomik Bebek Bezi Bezi Islak Kuru Çantalar Yeniden Kullanılabilir Su Geçirmez

₺ 29.97

Mal

Çift fermuarlı tasarıma sahip TPU kumaş, sorunsuz açılır ve kapanır, kullanımı kolay ve taşınabilir tasarım.Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 farklı desen vardır, tercihlerinize göre seçebilirsiniz.Kuru maddeleri kuru ve ıslak veya kirli maddeleri ayrı tutmak için tüm öğeleri bir torbaya, ıslak ve kuru ayırmaya yerleştirin.Kullanışlı ve pratik, ekonomik ve çevre koruma, kolayca bebek arabası arabası üzerinde asılı.Çift fermuarlı bebek bezi çantası.Bir fermuarlı çanta temiz çocuk bezi tutar ve diğer fermuarlı çanta ıslak bebek bezi tutar.Özellik : 1. Çift fermuarlı bebek bezi çantası.Bir fermuarlı çanta temiz çocuk bezi tutar ve diğer fermuarlı çanta ıslak bebek bezi tutar.2. Kullanışlı ve pratik, ekonomik ve çevre koruma, kolayca bebek arabası arabası üzerinde asılı.3. Çift fermuarlı tasarıma sahip TPU kumaş, sorunsuz açılır ve kapanır, kullanımı kolay ve taşınabilir tasarım.4. Kuru maddeleri kuru ve ıslak veya kirli maddeleri ayrı tutmak için tüm öğeleri bir torbaya, ıslak ve kuru ayırmaya yerleştirin.5. Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 farklı desen vardır, tercihlerinize göre seçebilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Bebek bezi çantasımalzeme : Örme baskı kumaş, TPU su geçirmez filmboyutu : Yaklaşık. 35x30 cm / 13.8x11. 8 inçuygulama : Evrenselpaket Listesi : 1 x Bebek Bezi çantasınot : Islak giysiler için kullanıyorsanız, torbaya koymadan önce suyu sıktığınızdan emin olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.


Detaylı özellikler

Item Type:
Diaper Bag
Material:
Knitted print fabric, TPU waterproof film
Size:
Approx. 35 x 30cm / 13.8 x 11.8in
Application:
Universal 
Package List:
1 x Diaper Bag :
Please note that if you are using it for wet clothing, you must make sure to squeeze the water out before putting it in the bag. :

Birindeki katılımlar