adidas Bayan Originals Etek FU3789 Beden M Gri

adidas Bayan Originals Etek FU3789 Beden M Gri

₺ 179.34

Mal

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. 100% Polyester.Makine Yıkama.Stil numarası : FU3789. Teknolojiden ilham alan polyester karışımı kumaş. 3-Yanlarda çizgili markalama.Yan cepler.Makine yıkama.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Havadar ve hafif olan Kadın adidas Originals Eteği, havalar ısındığında size bol miktarda bacak boşluğu sağlar.Sportif detaylar ve çağdaş unsurlar bu parçayı günlük kullanım için eğlenceli bir numara haline getiriyor.Bu sevimli etek, kırpılmış bir tank veya tişört ve spor ayakkabılarla uyumunuzu oluşturun ve gitmeye hazırsınız!.


Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar

Nike Kadın Mahkemesi Kuru Etek
  • Taze

Nike Kadın Mahkemesi Kuru Etek

₺ 174.00

Elastik kapatma.Nike Kuru kumaş kuru, rahat ve odaklanmış kalmanıza yardımcı olur.Düz, elastik kemer güvenli ve gurur verici bir uyum sağlar.İç şortlar uygun top saklama sağlar.

ASICS Kadın Saha Skortu
  • Taze

ASICS Kadın Saha Skortu

₺ 268.50

Elastik, Spandeks, Naylon.Elastik kapatma.ASICS Alanı Skort.Dahili şort.Elastik kemer.Kas destek ve sıkıştırma giysisi 90 % Tactel Naylon / 10 % Spandex.Hafif ve nefes alabilen Hidrol