Sıcak eriyik aplikatör 110 W Mini ısıtma sıcak tutkal tabancası kiti, DIY için, ambalaj, ev hızlı onarım, zanaat ve sanat (ABD Plug)

Sıcak eriyik aplikatör 110 W Mini ısıtma sıcak tutkal tabancası kiti, DIY için, ambalaj, ev hızlı onarım,

₺ 101.40

Mal

【Yüksek Performans】 Yüksek verimlilik, iyi performans, enerji tasarrufu, sabit sıcaklık çalışma modu. 【Güvenli Kullanım】 Çift yalıtım tasarımı, elektrik gücü 1800v'a kadar, kullanımı güvenlidir.Dahili güvenlik sigortaları ile voltaj dalgalanmalarından arındırılmış, daha güvenli. 【Hızlı ısıtma】 100℃-220 ℃ arasında kademesiz sıcaklık regülasyonu, hızlı ısınabilir. 【Multıfunctıonal】 Festival Dekorasyonunun en iyi Yardımcısı,Metal, ahşap, cam, kumaş, plastik, seramik ve daha fazlası ile ev, ofis, DIY el sanatları projeleri için idealdir. 【Hatırlatma】 Nozulu aşırı derecede engellememek için tutkal tabancasını temiz tutun ve her kullanımdan sonra fazla tutkal çubuğunu çekmeyin.Açıklama : Bu öğe 100℃-220 ℃ arasında serbest kademesiz sıcaklık regülasyonu sağlayabilir ve hızlı ısınabilir up.It yüksek verimlilik, iyi performans, enerji tasarrufu, sabit sıcaklık çalışma modu avantajlarına sahiptir.Çift yalıtım tasarımı, elektrik gücü 1800v'a kadar, kullanımı güvenlidir.Dahili güvenlik sigortaları ile voltaj dalgalanmalarından arındırılmış, daha güvenli.Metal, ahşap, cam, kumaş, plastik, seramik ve daha fazlası ile ev, ofis, DIY el sanatları projeleri için idealdir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Fiş Tipi : ABD Fiş, AB Fiş(isteğe bağlı) Güç : 110 W Voltaj : 110-240 V Renk : Beyaz Namlu Çapı : 11mm Kolu Uzunluğu : Yaklaşık. 11 cm / 4.3 inç Tabanca Kafa Uzunluğu : Yaklaşık. 14 cm / 5.5 inç Ürün Ağırlığı : Yaklaşık. 353g ~ 354g Paket İçeriği : 1 * Tutkal Tabancası Not : 1. Bu ürün yüksek sıcaklık tutkal tabancasıdır, ürün serisine göre ilgili spesifikasyonu seçmelisiniz.Boyutu veya türü tutarsız yapıştırıcı şerit kullanımı tutkal tabancası için fırın ve hasara neden olabilir. 2. Çalışma sırasında, sıcaklık yüksek olduğu için nozüle dokunmayın.Yanıcı ve yanıcı maddelerin bulunduğu durumlarda kullanmayın. 3. Tutkal tabancası çalışırken, kaldırmayın ve tabanca memesi yukarı bakamaz.15 dakika boyunca tutkal oynamazsanız, tutkal tabancasının erimesini ve hasar görmesini önlemek için lütfen güç kaynağını kesin. 4. Tutkal çubuklarının namluya düzgün bir şekilde girebildiğinden emin olmak için tabancanın ucundaki sürgülü blok daima temiz tutulmalıdır. 5. Tutkal çubuklarını henüz kullanılmamış olsa bile tabancanın ucundan çekmeyin. 6. Tutkal tabancası kullanılmadığında, lütfen havalandırılan ve kuru bir yere koyun, nemli veya su bulunan yerlere koymayın ve çocukların alabileceği yerlere koymayın.


Detaylı özellikler

Condition:
100% Brand New
Plug Type:
US Plug, EU Plug(optional)
Power:
110W
Voltage:
110-240V
Color:
White
Muzzle Diameter:
11mm
Handle Length:
Approx. 11cm / 4.3inch
Gun Head Length:
Approx. 14cm / 5.5inch
Product Weight:
Approx. 353g~354g
Package Included:
1 * Glue Gun :
Note:
1. This product is high temperature glue gun, you should choose the corresponding specification according to the product series. The use of inconsistent glue strip in size or type may cause the reflow and damage to the glue gun. :
2. During working, do not touch the nozzle as the temperature is high. Do not use it in occasions where flammable and plosive substances exist. :
3. When glue gun is work, do not lift it and gun nozzle can not face up. If you do not play glue for 15 minutes, please cut off the power supply so as to avoid the melting and damage to the glue gun. :
4. The sliding block at the end of the gun should always be kept clean to ensure the glue sticks can go into the barrel smoothly. :
5. Do not pull out the glue sticks from the end of the gun even it has not be used up. :
6. When the glue gun is not in use, please place it in a ventilated and dry place, do not put it in damp or places where there is water, and do not put it in places where children can get. :

Birindeki katılımlar