Yaylı yüksük ER 32 Collet Chuck CNC freze kesicisi Oyma Makinesi Mili Motoru Hassas Chuck Torna Takım Tutucu LIUSI JUNST (Renk: 19 adet AA standardı)

Yaylı yüksük ER 32 Collet Chuck CNC freze kesicisi Oyma Makinesi Mili Motoru Hassas Chuck Torna Takım Tutucu

₺ 1596.39

Mal

Yaylı yüksük ER 32 Collet Chuck için CNC freze kesicisi Oyma Makinesi Mili Motor Hassas Chuck Torna Aracı tutucuözelliği : 1. Yüksek karbonlu rulman çeliğini kullanın, ısıl işlem görmüş sertlik HRC48 ° -50 °2'dir. Yüzey pürüzlülüğü RZ2.5'in altındadır, iki Sınıf ürüne sahiptir.3.DIN standardına göre yüksek hassasiyetli taşlama ile iç delik işleme.4. Vida musluğunu, matkabı, frezeyi, Raybayı vb.Sıkıştırmak için kullanın.5. Gerilim ve sıkıştırma fonksiyonuna sahip, parlak ve değiştirilebilir.Şartname : Tipi : ER32 Collet Chuck Materical : Karbon Steel Hardness : HRC = 48 ° -50 °Aralığı : 2-20mm Application : Yaygın iplik, freze, sıkıcı, dilling, dokunarak, CNC, oyma, mili makinesi, gibi işleme çalışmaları.Not : nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir .Paket Dahil : 19 adet set Collet Chuck Dear müşteri : Merhaba, alışverişinizi daha keyifli hale getirmek için 365 gün hizmet veriyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri hizmetlerimize danışabilir ve size en kısa sürede cevap verebilirsiniz.Okuma için teşekkür ederiz.Teşekkürler!.


Detaylı özellikler

Type:
ER32 Collet Chuck
Materical:
Carbon Steel
Hardness:
HRC = 48 ° -50 °
Range:
2-20mm
Application:
Widely used in thread, milling, boring, dilling, tapping, CNC, carving, spindle machine, such as processing work.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item . :
Package Including:
19pcs set Collet Chuck :
Dear customer:
Hello, in order to make your shopping more enjoyable, we provide 365 days of service. If you have any questions, you can consult our customer service and will answer you as soon as possible. Thank you for reading. Thanks!

Birindeki katılımlar