Erkek Saç Çizgisi Peruk 10A Avrupa 100 % İnsan saç Yumuşak Ince Cilt PU taban ve V-Şekil saç çizgisi Erkek Hairpieces Saç Değiştirme Sistemi 6 inç (0.9x6 inç)

Erkek Saç Çizgisi Peruk 10A Avrupa 100 % İnsan saç Yumuşak Ince Cilt PU taban ve V-Şekil saç çizgisi Erkek

₺ 122.70

Mal

【Avantajları】 : İnce Deri PU hafif ve doğaldır.Cilde Benzerliklerinden dolayı Neredeyse Görünmez.Onlara Ellerinle Dokunsan Bile Bulunamazsın.Kendi Doğal Saç Çizginizi Göstermenize İzin verebilir. 【High Quality】Eayarru 10 A Avrupa 100 % İnsan Saç Peruk Erkekler için çok Doğal Görünüyor ve Hiçbir kimyasal Koku, Arapsaçı-ücretsiz, Hiçbir Dökülme .Alnındaki Hafif Saç Dökülmesi/İnceltme Saçları için Kapsama Alanı Sağlamak için Mükemmel Seçim.Tüm Saçlarınızı Tıraş Etmenize Gerek Yok, Ayrıca Mükemmel bir Saç Stiline Sahip Olabilirsiniz. 【Kolaylık】 : Yıkanmak, Egzersiz yapmak, Yüzmek ve Katılmak için bir Peruk almak çok uygundur Parties.It peruk Uygulamak ve Sarmak kolaydır. 【Taban boyutu ve uzunluğu】 : Peruk Boyutu için Neredeyse tüm Müşteri İhtiyaçlarını Karşılayabilen 1.5x7inch.Saç Uzunluğu 6 inçtir ve En Sevdiğiniz Saç Stilini Elde edebilirsiniz. 【Service & Packing】 : Ücretsiz Kargo,2-5 iş günü gelmesi.3-4 Hafta sürebilen 6 peruk su geçirmez çift taraflı bant vardır.Eğer Herhangi Bir Sorun Varsa, Bizimle Temas Kurmaktan Çekinmeyin Lütfen!.


Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar

Jon Renau SOPHIA-FS12 / 26RN
  • Taze

Jon Renau SOPHIA-FS12 / 26RN

₺ 2769.84

Koleksiyon : Jon Renau Cap tarafından Smart Lace insan saçı İnşaat : Dantel Ön / Monofilament / El Tied Cap Boyutu : Ortalama.Patlama 5.5" Taç 7.5" Yan 5.5" Ense 5.5".Saç Tipi :