Soapow Gönye Testere İletki 7-İnç CNC Alüminyum Alaşım Açı Bulucu ile Temizle Kazınmış Ölçekler

Soapow Gönye Testere İletki 7-İnç CNC Alüminyum Alaşım Açı Bulucu ile Temizle Kazınmış Ölçekler

₺ 62.70

Mal

Alüminyum Alaşımı.İki ölçek, doğru tek/ gönye kesimi elde etmek için çalışma açısını doğrudan gönye testeresine aktarır.Kolay okuma için yüksek hassasiyetli net kazınmış ölçekler.Dahili O-ring mekanizması çalışma sırasında döner ve hassas okuma sağlar.1/4 İnç kalınlığında CNC alüminyum alaşımından yapılmış, dayanıklı ve plastik olanlar gibi bükülmez.Döşeme işleri, sıhhi tesisat ve diğer çeşitli marangozluk uygulamaları için idealdir.Şartname : Ürün adı : Gönye Testere İletki Ölçüm aralığı : 0-360 Derece Doğruluk : 1 Derece Malzeme : Alüminyum Alaşım Renk : Gösterildiği Gibi Not : İzin lütfen 1-3 cm ( 0. 4- 1. 18") fark nedeniyle manuel ölçüm ve farklı ekran ayarı için hafif renk değişimi.Paket Dahil 1 * Gönye Testere İletki 1 * Manuel.


Detaylı özellikler

Item name:
Miter Saw Protractor
Measuring range:
0- 360 Degree
Accuracy:
1 Degree
Material:
Aluminum Alloy
Color:
As Shown
Note:
Please allow 1- 3cm ( 0. 4- 1. 18 ) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :

Birindeki katılımlar

Wixey WR400 3 İnç Dijital İletki
  • Taze

Wixey WR400 3 İnç Dijital İletki

₺ 57.00

Herhangi bir düzlemdeki açıları ölçer.Ulaşılması zor yerler için kompakt tasarım 0.1 derece çözünürlük, doğruluk ve tekrarlanabilirlik.Hemen hemen her makinede hem gönye he