Gazechımp 6X Karides Besleme Çanak Sucked Tepsi Konteyner Akvaryum Tankı için

Gazechımp 6X Karides Besleme Çanak Sucked Tepsi Konteyner Akvaryum Tankı için

₺ 38.97

Mal

Yüksek kaliteli akrilik malzeme, dayanıklı ve çevre dostu.Balık tankı duvarına kolayca sabitlenebilir.Her türlü Akvaryum, balık tankı için mükemmeldir.Su sütununu kirleten toprak taneleri arasında karides yiyeceklerinin düşmesini önleyin.Karideslerinizi,küçük tropikal balıklarınızı, sıçan balıklarınızı vb.Beslemek için idealdir.Ayrıca buğday sapları, montmorillonit ve diğer kolayca ezilmiş nesneleri yerleştirmek için de kullanılabilir.Açıklama : -Yüksek kaliteli akrilik malzeme, dayanıklı ve çevre dostu. - Su sütununu kirleten toprak taneleri arasında karides yiyeceklerinin düşmesini önleyin. - Karideslerinizi,küçük tropikal balıklarınızı, sıçan balıklarınızı vb.Beslemek için harika. - Ayrıca buğday sapları, montmorillonit ve diğer kolayca ezilmiş nesneleri yerleştirmek için de kullanılabilir. - Balık tankı duvarına kolayca sabitlenebilir.Her türlü Akvaryum, balık tankı için mükemmeldir.Şartname : - Malzeme : Akrilik-Çap : Yaklaşık. 6 cm / 2.36 inç - Yükseklik : Yaklaşık. 5cm / 1.97 inçpaket İçeriği : 1 adet Karides Besleme Çanağı1 Adet Vantuznot : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Işık efektleri, monitör ayarları vb.Nedeniyle.Resimlerin renginde ve gerçek öğede hafif bir fark olabilir.


Detaylı özellikler

- Material:
Acrylic
- Diameter:
Approx. 6cm / 2.36inch
- Height:
Approx. 5cm / 1.97inch
Package Includes:
1 Piece Shrimp Feeding Dish :
1 Piece Suction Cup :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings, etc. There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :

Birindeki katılımlar