Simayixx Jel Oje Çıkarıcı Oje Jel Tırnak Çıkarıcı Hızlı ve Kolay Jel Oje Çıkarıcı-Folyoya, Islatmaya Veya Sarmaya Gerek Yok Kullanımı Kolay (Siyah)

Simayixx Jel Oje Çıkarıcı Oje Jel Tırnak Çıkarıcı Hızlı ve Kolay Jel Oje Çıkarıcı-Folyoya, Islatmaya Veya

₺ 7.41

Mal

Kullanımı kolay, sadece hafifçe uygulayın, tırnak yüzeyi 2-3 dakika sonra otomatik olarak patlar.İşlevi jeli ayrıştırmak ve yüzeyi 2-3 dakika sonra parlatmaktır. , Artık tamamlamak için profesyonel bir tırnak salonuna gitmenize gerek yok.Bu, tırnak cilasının nasıl cilalanacağı konusunda endişelenmeden tırnak çıkarma sırasında kolayca çıkarılabilen devrim niteliğinde bir oje sökücüdür.Oje çıkarıcımız artık suya batırılmıyor. acetone.No devamı foil.No gerekir scrape.No artık onları zımparalamalı ve dosyalamalıyım!Sadece tırnaklarınıza uygulayın ve soyun!Süper basit ve kullanımı kolay!.Not : Önce tırnakları ve uzatılmış tırnakları kapatmanız önerilir.Tırnak çıkarma süresinin de daha uzun olması gerekir ve tırnak uçlarının oje sökücü ile çıkarılması gerekir.Jel Oje Çıkarıcı Kolayca Ve Hızlı Bir Şekilde Islatma Jel Oje Çıkarıcı, Tırnaklara Zarar Vermeden, Profesyonel Tahriş Edici Olmayan Oje 15ml Açıklama : Kullanımı kolay, sadece hafifçe uygulayın, tırnak yüzeyi 2-3 dakika sonra otomatik olarak patlar.İşlevi jeli ayrıştırmak ve yüzeyi 2-3 dakika sonra parlatmaktır. , Artık tamamlamak için profesyonel bir tırnak salonuna gitmenize gerek yok.Bu, tırnak cilasının nasıl cilalanacağı konusunda endişelenmeden tırnak çıkarma sırasında kolayca çıkarılabilen devrim niteliğinde bir oje sökücüdür.Oje çıkarıcımız artık suya batırılmıyor. acetone.No devamı foil.No gerekir scrape.No artık onları zımparalamalı ve dosyalamalıyım!Sadece tırnaklarınıza uygulayın ve soyun!Süper basit ve kullanımı kolay!Not : Önce tırnakları ve uzatılmış tırnakları kapatmanız önerilir.Tırnak çıkarma süresinin de daha uzun olması gerekir ve tırnak uçlarının oje sökücü ile çıkarılması gerekir.Avantaj.Geleneği kafasına çeviren devrim niteliğinde bir makyaj temizleyici.Yavaşça uygulanır, 2-3 dakika, kolayca çivi iter polish.No lehçe mühür required.No paketlemeniz gerekiyor fingers.No ellerini incitmekten endişelenmen gerek.Nasıl kullanılacağı.Uygulamaya gerek yok, cilalamaya gerek yok, parlamaya gerek yok, ojeye sökücü uygulayın, 2-3 dakika bekleyin, oje kolayca soyulur ve soyulur, oje kolay, tırnak hasarı yok!Dikkat.Bu ürün, tırnaklara 10 saniye uygulandıktan sonra kademeli bir acı hissine sahip olacak, ancak bir doku ile silindikten sonra zarar vermeyecektir Paket içeriği 1 ADET Patlama Oje Çıkarıcı Açıklama : 1. Izin lütfen 1-3mm manuel ölçüm nedeniyle farklılık. 2. Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.


Detaylı özellikler

Birindeki katılımlar

Dynarex Oje Çıkarıcı Ped, 100/Bx
  • Taze

Dynarex Oje Çıkarıcı Ped, 100/Bx

₺ 89.70

Dynarex Oje Çıkarıcı Pedinin Özellikleri • * Ojenin çıkarılması için Hastanın solunum değerlendirmesinde yardımcı olur • Hiçbir aseton içerir.Bu detay sayfasında referan