BAWAQAF Plastik Torba Tutucu, 2 Adet Mutfak Çöp Asılı Çanta Depolama Raf, Plastik Çöp Torbası Tutucu, Ev Küçük Depolama Raf Kanca

BAWAQAF Plastik Torba Tutucu, 2 Adet Mutfak Çöp Asılı Çanta Depolama Raf, Plastik Çöp Torbası Tutucu, Ev

₺ 75.00

Mal

● [Çeşitli çöp torbaları kullanılabilir] : Plastik torba için çöp torbası tutacağı, Her türlü torba, bakkal torbası, geri dönüştürülmüş çöp torbası, plastik torba vb.kullanılabilir. ● [Çok fonksiyonlu] : Mutfak pişirme, yemek odası, oda, deri ile yenilebilir meyve, kabuklu meyve veya atıştırmalık için uygundur, Plastik torba tutucu havlu, önlük vb.Asmak için de kullanılabilir. ● [Birçok Durum için Kullanılabilir] Plastik çöp torbası tutucusu, kapıya, mutfak dolabına, çekmece kapısına veya Barbekü, Kamp gibi açık hava etkinliklerine asılabilen birçok yere uygulanır, sadece yerden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda mutfağı temiz ve düzenli tutar. ● [Çevre dostu] plastik torbalar için torba tutucu yeniden kullanılabilir alışveriş torbaları ile iyi çalışır, büyük açıklık doldurmayı kolaylaştırır ve büyük çöp kutusuna gitmek daha az zaman alır!. ● [İdeal Mutfak Atık Aracı] kapının üzerindeki plastik torba tutucu,Mutfağı her zaman düzenli tutar, Takmaya gerek yoktur,sadece dolap kapınıza asın, Yerden tasarruf sağlayan, askıya alınmış alt kapak ve üst kapak tasarımı, kullanıcıların çeşitli çantaları kolayca düzeltmelerini sağlar.Şartname : Malzeme : PPShape : oval Color : Koyu mavi/Açık mavi/Turuncu/pembeboyutu : 26 cm*12 cm*2 cm/10.2 in*4.7 in*0.8 in Features : Kurulumu kolay mutfak depolama rafı, plastik gıda torbalarını yeniden kullanmanıza izin verir.Çöp torbası braketini dolap kapısına bağlamanız yeterlidir.Mutfak dolabının kapısına asabilirsiniz, böylece geçmişte çöp dolu tezgahta daha fazla yer bırakabilirsiniz.Nasıl kullanılır : Çantayı askı tabanının üzerine yerleştirin.Torbanın düşmesini önlemek için üst kapağı uygulayın.Dolapları veya çekmeceleri açın, askıyı kapının üstüne yerleştirin.Dolapları veya çekmeceleri kapatın ve Çöp torbası tutucusu gitmeye hazır!Paket içerir : 2 * Mutfak çöp rack Only Mutfak çöp raf, diğer demo ürünleri dahil değildir.Not : nedeniyle manuel ölçüm, hafif bir hata izin lütfen, ama bu kullanımını etkilemez.Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini göstermeyebilir.anlayışınız için teşekkürler.Anlayışınız için teşekkürler.


Detaylı özellikler

Material:
PP
Shape:
oval
Color:
Dark blue/Light blue/Orange/Pink
Size:
26cm*12cm*2cm/10.2in*4.7in*0.8in
Features:
The easy-to-install kitchen storage rack allows you to reuse plastic food bags.
Just connect the garbage bag bracket to the cabinet door. :
You can hang it on the door of the kitchen cabinet, so that in the past, you can leave more space on the workbench full of garbage. :
How to use:
Place the bag above the hanger base.
Apply the top cover to secure the bag from falling. :
Open the cabinets or drawers, place the hanger on the top of the door. :
Close the cabinets or drawers, and the Trash bag holder is ready to go! :
Package includes:
2 * Kitchen trash rack
Only Kitchen trash rack, other demo products are not included. :
Note:
Due to manual measurement,please allow a slight error,but this does not affect the use.
Due to the different display and different light, the picture may not show the actual color of the item.Thanks for your understanding. :

Birindeki katılımlar

Thunderbird ARM-30/40-34 İç Dişli
  • Taze

Thunderbird ARM-30/40-34 İç Dişli

₺ 746.61

Çin malı.Paket uzunluğu : 13.0".Paket genişliği : 11.0".Paket yüksekliği : 6.0".Ürün Açıklaması ARM30 / 4034, İç Dişli, Thunderbird, dayanıklı, uzun ömürlü ve uygun maliy