VVPONMEIQS Çok Amaçlı Akülü Mini Airbrush Seti Sprey Pompası hava kompresörü Kiti Taşınabilir Hava Fırça Seti Sanat Boyama Sprey Modeli

VVPONMEIQS Çok Amaçlı Akülü Mini Airbrush Seti Sprey Pompası hava kompresörü Kiti Taşınabilir Hava Fırça

₺ 261.60

Mal

Alüminyum malzemeden yapılmış sağlam ve kullanımı dayanıklı.Kompakt ve pratik mini hava kompresörü hafif ve taşınabilir taşıması kolay.Boyama işiniz için mükemmel olan elle çizimden daha fazla zaman kazanın.Çift etkili tetik tasarımı hammaddeden tasarruf sağlar ve pratiklik dolu.Zaman tasarrufu enerji tasarrufu ve para tasarrufu güzellik salonuna gitmeye ve aynı etkiyi elde etmeye gerek yok.Şartname : Öğe Türü : Taşınabilir airbrushrenk : kırmızımalzeme : metalvoltaj : 7.4 vağırlık : 390gboyutu : 4*11.5 cm/1.57*4.53 inalüminyum malzemeden yapılmış sağlam ve kullanımda dayanıklı.Kompakt ve pratik mini hava kompresörü hafif ve taşınabilir taşıması kolay.Boyama işiniz için mükemmel olan elle çizimden daha fazla zaman kazanın.Çift etkili tetik tasarımı hammaddeden tasarruf sağlar ve pratiklik dolu.Taleplerinize göre kullanabileceğiniz 40ml ve 20ml'lik iki farklı sıvı kutusu sağlar (farklı kullanım farklı sıvı vb.) Zaman tasarrufu enerji tasarrufu ve para tasarrufu güzellik salonuna gitmeye ve aynı etkiyi elde etmeye gerek yok.Kan dolaşımını teşvik eden hafif oksijen enjeksiyonu, bebeğin yüzü kadar pürüzsüz olan keratinositleri aktive hidrofilik faktörü eksfoliye eder.Cildinize oksijen enjekte etmek, nemlendirmek, ince çizgileri çıkarmak, gözenekleri küçültmek, yaşlanmayı geciktirmek, lekeyi soldurmak vb.Için kullanabilirsiniz.Çok fonksiyonlu : püskürtme tabancası modeli yapma kek dekorasyon çizim kamuflaj konturları dövme manikür vb.Aile ve arkadaşlar için mükemmel bir hediye.Ürün İçerir1 * Hava Kompresörü1 * El Cihazı3 * Sulama Kutusu1*USB1*Kullanım Kılavuzu1 * kutularküçük sessiz nemlendirici ev, araba ve ofis için uygundur.Geç sonbahar ve kışın gelişiyle birlikte hava daha da kuru hale geldi.Pek çok arkadaşın, pürüzlü dudaklar, cilt alerjileri ve vücudun her yerinde kaşıntı gibi kuruluktan da işkence gördüğüne inanıyorum.Nemlendiriciler artık sonbahar ve kışın kurak mevsimlerinde vazgeçilmez bir üründür.Kuru havanın rahatsızlığını giderin, zamanında nemlendirin ve nemlendirin, havadaki kirleri etkili bir şekilde filtreleyin, havayı tazeleyin ve arındırın.Bu, nemlendiriciyi giderek daha fazla arkadaş için pratik bir ev aleti yapar.


Detaylı özellikler

Item Type:
Portable Airbrush
Color:
red
Material:
Metal
Voltage:
7.4V
Weight:
390g
Size:
4*11.5cm/1.57*4.53in
Made of aluminum material sturdy and durable in use. :
Compact and practical mini air compressor light and portable easy to carry. :
Save more time than hand drawing perfect for your painting business. :
The double action trigger design saves raw materials and full of practicality. :
Provides two different liquid cans 40ml and 20ml for you you can use according to your demands(different usage different liquid and etc.) :
Time saving energy saving and money saving no need to go to the beauty parlor and achieve the same effect. :
Mild oxygen injection promoting blood circulation exfoliate keratinocytes activated hydrophilic factor smooth as baby's face. :
You can use it to inject oxygen to your skin moisturizating removing fine lines shrink pores delaying aging paling spot and so on. :
Multifunctional:
spray gun model making cake decoration drawing camouflage contours tattoo manicure etc.
A perfect gift to your families and friends. :
Product Include :
1*Air Compressor :
1*Handpiece :
3*Watering Can :
1*Manual :
Small silent humidifier suitable for home, car and office. With the advent of late autumn and winter, the weather has become even drier. I believe that many friends are also tortured by dryness, such as rough lips, skin allergies, and itching all over the body. Humidifiers are now an indispensable product in the dry seasons of autumn and winter. Relieve the discomfort of dry weather, timely moisturize and moisturize, effectively filter the impurities in the air, fresh and purify the air. This makes the humidifier a practical home appliance for more and more friends. :

Birindeki katılımlar